MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6332069
nr 633 2069
Byrå
1800-tal, längd: 108, djup: 50, djup: 105
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2010
kl 17:28:52
400 kr
400 kr